Jakie busy do Anglii

Jakie busy do Anglii polecacie? Otwarta dyskusja w komentarzach

Jesteśmy firmą przewozową od wielu lat na rynku, stale staramy się ulepszać naszą usługę. Dlatego właśnie chcemy poznać wasze opinie na temat podróży z nami, jak i również tego co powinniśmy zmienić i jakie macie wymagania. Chętnie dowiemy się również z jakimi przewoźnikami podróżujecie. Zostawcie swoje komentarze, wszystkie przeczytamy i odpowiemy jeśli macie do nas pytania.

3 komentarze
 • Iwona W.

  Miałam okazje ostatnio z wami jechać i podróż minęła bardzo przyjemnie. Zaskoczył mnie krótki czas jazdy i profesjonalna obsługa. Wszystkie szczegóły dotyczące przejazdu zostały mi przekazane telefonicznie zaraz po rezerwacji, cały przejazd odbył się zgodnie z planem.
  Pozdrawiam, Zadowolona pasażerka

  12 lutego 2018 Odpowiedz
 • Wojtek

  Miałem okazję jechać ostatnio z wami na trasie Zamość – Londyn. Kierowcy wydają się być konkretni i fachowi, do tego mili, serwowali kawę i herbatę. Podróż minęła mi szybko, całą drogę oglądałem filmy. Ogólnie jestem zadowolony, dojechałem na czas i skorzystam z waszych usług ponownie.

  13 lutego 2018 Odpowiedz
 • Piotr.

  Jechałem w tamtym tyg. waszymi busami do Polski i jestem bardzo zadowolony z usługi. Przejazd miną bardzo spokojnie, nikt nie palił w busie co się rzadko zdarza, kierowcy mili, ogólnie wszystko bardzo pozytywnie. Pozdrawiam

  15 lutego 2018 Odpowiedz

Leave a Comment