Jakie busy do Anglii

Jakie busy do Anglii polecacie? Otwarta dyskusja w komentarzach

Jesteśmy firmą przewozową i od wielu lat działamy na rynku. Zajmujemy się głównie przewozem osób na trasie Polska Anglia i naszym celem jest oferowanie najlepszych usług. Dlatego właśnie zależy nam na waszej opinii na temat naszych przejazdów. Wasze doświadczenia związane z usługami jakie świadczymy naprowadzą nas na dobre zmiany. Chętnie poznamy również wasze opinie i przeżycia związane z podróżami z innymi firmami.

Jakie busy do Anglii wy wybieracie? Jak podróżowało wam się z innym przewoźnikiem? Czy mieliście jakieś nieprzyjemne bądź pozytywne sytuacje? Co wam przeszkadza? Czego brakuje? Co warto zmienić? Jak długo trwa podróż? Ile jest postojów w trasie? Czy dojazd był bezpośrednio pod adres? Ile kosztował bilet? Czy bus był nowy i dobrze wyposażony? Czy ponieśliście dodatkowe koszty? Czy kierowcy byli mili i pomocni? 

Chętnie poznamy wasze odpowiedzi na te i inne pytania. Jesteśmy otwarci na propozycje i zmiany, chętnie poznamy wasze potrzeby. Zajmujemy się przewozem osób i wygodę, komfort oraz bezpieczeństwo podróżujących stawiamy na pierwszym miejscu. Nasze busy do Anglii są dopracowane w każdej kwestii.

Firm przewozowych jest bardzo dużo, sztuką jest wybór odpowiedniego przewoźnika. Jeśli wasz wybór był udany polećcie go innym, a jeśli wasza podróż minęła kłopotliwie podzielcie się swoją historią, aby inni byli świadomi.

Zapraszamy do dyskusji.

6 komentarzy
 • Iwona W.

  Miałam okazje ostatnio z wami jechać i podróż minęła bardzo przyjemnie. Zaskoczył mnie krótki czas jazdy i profesjonalna obsługa. Wszystkie szczegóły dotyczące przejazdu zostały mi przekazane telefonicznie zaraz po rezerwacji, cały przejazd odbył się zgodnie z planem.
  Pozdrawiam, Zadowolona pasażerka

  12 lutego 2018 Odpowiedz
 • Wojtek

  Miałem okazję jechać ostatnio z wami na trasie Zamość – Londyn. Kierowcy wydają się być konkretni i fachowi, do tego mili, serwowali kawę i herbatę. Podróż minęła mi szybko, całą drogę oglądałem filmy. Ogólnie jestem zadowolony, dojechałem na czas i skorzystam z waszych usług ponownie.

  13 lutego 2018 Odpowiedz
 • Piotr.

  Jechałem w tamtym tyg. waszymi busami do Polski i jestem bardzo zadowolony z usługi. Przejazd miną bardzo spokojnie, nikt nie palił w busie co się rzadko zdarza, kierowcy mili, ogólnie wszystko bardzo pozytywnie. Pozdrawiam

  15 lutego 2018 Odpowiedz
 • Ewa Zalewska

  Podróż z sympatycznymi kierowcami minęła bardzo szybko i przyjemnie. Dobry kontakt telefoniczny, przyjazd na czas i wygodne siedzenia. Z pewnością ponownie skorzystam z usług.

  5 marca 2018 Odpowiedz
 • gość

  Witam. Podróżowałam z wami ostatnio busem z Anglii do Polski i pragnę wyrazić swoją opinię na temat waszych usług. Rezerwacji dokonałam telefonicznie, bus przyjechał po mnie zgodnie z informacją, którą dostałam przez telefon. Ogólnie przejazd miną przyjemnie, bus był nawet wygodny no i panowie kierowcy poratowali mnie gorącą kawą. Do domu dojechałam na czas, bagaż bez uszkodzeń co mnie bardzo zadowoliło bo udało mi się przewieźć delikatne rzeczy. Jeśli będę miała potrzebę to skorzystam ponownie z usług waszej firmy. Pozdrawiam

  10 marca 2018 Odpowiedz
 • gosc

  Jechałem z wami w tamtym tygodniu do Anglii. Podróż minęła szybko i w przyjaznej atmosferze. Busy do Anglii godne polecenia.

  11 maja 2018 Odpowiedz

Leave a Comment