Tanie BUSY DO ANGLII 24

Wybierając podróże z nami zyskujesz nie tylko komfortowy przejazd, a również pieniądze. Zapewne nie wiesz jak to możliwe? Jako doświadczenie w branży dokładnie to omówimy. Zacznijmy od ceny biletów, która nie jest wysoka i umożliwia skorzystanie z naszych usług każdemu. Nasze bilety zaczynają się już od 350 zł za przejazd i nieznacznie wrastają wraz z odległością jaką pokonuje pasażer. Swoją ofertę przygotowaliśmy w taki sposób, aby każdy podróżujący z nami czuł się dobrze i swobodnie. Cena biletu to nie tylko cena przejazdu od do i miejsce siedzące w busie, to szereg udogodnień, za które my nie pobieramy dodatkowych opłat. Sięgnijmy jednak głębiej i przekonajmy się dlaczego tanie busy do Anglii są tak tanie.

Co zyskujesz w cenie biletu

  1. Przejazd w usłudze door to door, a dokładniej podróż z wybranego przez Ciebie adresu pod wskazany adres. Co zyskujesz? Nie musisz martwić się o dojazd na i z przystanku, dworca lub terminala i nie ponosisz dodatkowych kosztów.
  2. Darmowy bagaż do 50 kg, nie musi to być jedna walizka, może być ich o wile więcej, warunkiem jest limit. Podróżując samolotem w cenie biletu możesz zabrać tylko mały bagaż podręczny, za dodatkowe pakunki trzeba surowo zapłacić. Z nami możesz zabrać co chcesz.
  3. Przejazd nowym busem. Podróżujemy tylko nowymi samochodami, co zapewnia komfort i bezpieczeństwo.
  4. Dodatkowe udogodnienia: internet, prąd, DVD, klimatyzacja, a nawet kawę i herbatę.

Podsumowując możemy śmiało powiedzieć, że podróże z nami się opłacają. Polecamy również przy wyborze przewoźnika zawsze dokładnie sprawdzać ofertę. Podróżując z nami zawsze wiesz za co płacisz.  Przygotowaliśmy również ciekawe promocje dostępne dla każdego. Dojeżdżamy wszędzie i zabieramy naszych pasażerów. Naszym celem jest świadczenie profesjonalnych usług, dlatego właśnie oferujemy tanie busy do Anglii z korzyścią dla każdego. Zadzwoń do nas i dokładnie dopytaj o cenę swojego biletu, obliczymy ją na podstawie miejsc wyjazdu i przyjazdu. Równie chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące podróży z nami.

No Comments

Leave a Comment