busy Anglia Polska

Busy Anglia Polska

Busy Anglia Polska odjeżdżają w każdą sobotę. Trasę za każdym razem planujemy indywidualnie z uwagi na naszych pasażerów podróżujących z różnych miejscowości. Między Francją, a Anglią przeprawiamy się zarezerwowanym z wyprzedzeniem promem, dzięki czemu podróż jest o wiele sprawniejsza. Potrzebujesz sprawdzić z jakich miejscowości jeżdżą nasze busy do Polski, kliknij na trasy busy Anglia Polska.

Zapewniamy pasażerom dużo miejsca, podróżujemy 9-cio osobowymi busami, a bagaże znajdują się w obszernym oddzielonym od przestrzeni pasażerskiej luku bagażowym. Podczas jazdy serwujemy ciepłe napoje, oraz możliwość oglądania filmów na DVD i miłą atmosferę.

Chcesz wybrać się z nami w trasę busami Polska Anglia? Zarezerwuj bilet korzystając z formularza.

Jak zamówić busa do Polski

Rezerwacja busa jest bardzo prosta. Masz aż dwie możliwości do wyboru: szybką rezerwację online i równie sprawną telefoniczną, zrób to tak jak Ci wygodnie. Po wypełnieniu formularza trzeba pamiętać, aby potwierdzić go w ciągu 12 godzin dzwoniąc. Do rezerwacji potrzeba Ci kilka istotnych informacji: dane osobowe, kontakt, adresy startu i docelowy podróży, ilość osób i ewentualne uwagi. Przy uzupełnianiu adresów pamiętaj, że jeździmy w usłudze Door to Door i zabierzemy Cię spod drzwi domu.

Co mogę ze sobą zabrać?

W busy Anglia Polska możesz zabrać duży bagaż lub bagaże o łącznej wadze do 50 kg, które będą umiejscowione w oddzielnej przestrzeni przeznaczonej na pakunki. Pamiętaj, aby odpowiednio spakować walizki. Ważne jest zabezpieczenie kruchych rzeczy, możesz to zrobić np. folią bąbelkową. Wypełnij swoją walizkę po brzegi, uniemożliwi to przemieszczanie się zawartości podczas jazdy i ochroni przed uszkodzeniem. Do wewnątrz busa możesz zabrać podręczny bagaż w postaci np. torebki lub plecaka.

Jak długo jedzie bus Anglia Polska

Podróżujemy sprawnie i szybko, według kompleksowo przygotowanego planu trasy. Wybierając busy Anglia Polska z pewnością czeka Cię o wiele krótszy czas jazdy niż autobusem. Poruszamy się o wiele szybciej od autokarów jednocześnie zachowując wysoki poziom bezpieczeństwa – na tym nam zależy. Wybierając nasze usługi masz pewność, że dojedziesz na czas tam gdzie potrzebujesz. Każda trasa jest szczegółowo zaplanowana, a my wybieramy tylko drogi szybkiego ruchu.