Busy do Anglii Cena – jaka jest naprawdę?

Interesują Cię tanie bilety do Anglii? Musisz poznać naszą ofertę. Jesteśmy firmą świadczącą przewóz osób od wielu lat, na swoim koncie mamy tysiące podróży w obydwu kierunkach, które pozwoliły nam wypracować atrakcyjną cenę naszych usług. Kupując u nasz bilet inwestujesz w kompleksową, dopracowaną usługę, która pozwoli Ci bezpiecznie i w miłym towarzystwie dojechać do celu. Nie ma znaczenia, czy wybierasz busy do Polski, czy busy do Anglii cena naszych usług jest niewygórowana w stosunku do jakości jaką zapewniamy.

 

Proponujemy tanie bilety i najkorzystniejszą ofertę w okolicy. Ceny biletów zaczynają się od 350 zł i nieznacznie rosną w zależności od długości trasy. Ta kwota zapewnia nie tylko miejsce w busie, ale równie bezpośredni dojazd w usłudze Door to Door, duży bagaż, komfortową i bezpieczną podróż oraz dodatkowe udogodnienia i gwarancję przyjemnej atmosfery. Płacąc za nasz przejazd masz pewność, że dojedziesz dokładnie tam gdzie potrzebujesz. Kursujemy zawsze w te same dni tygodnia według rozkładu na naszej stronie, nie przesuwamy terminów, z nami masz pewność, że przyjedziemy w wybranym przez Ciebie dniu.

Czym mogę zapłacić?

Staramy się jak najbardziej umilić, ale i również ułatwić podróż, dlatego umożliwiamy różne sposoby płatności za nasze bilety. Przyjmujemy głownie gotówkę, ale uznajemy również przedpłatę na konto. Bez względu na to, w którym kierunku jedziesz możesz zapłacić walutą, którą obecnie masz przy sobie, złotówkami, funtem a nawet euro, wszystkie przeliczamy według obecnego w danym momencie kursu. To Ty wybierasz w jaki sposób chcesz się z nami rozliczyć, jesteśmy otwarci na wszystkie możliwości.

Czy muszę dopłacać za bagaż?

Wyjątkowo dbamy o Ciebie i dobrze wiemy jak wiele rzeczy potrzeba zabrać w podróż, szczególnie jeśli wyjazd ma potrwać dłużej. W celu stworzenia złożonej i korzystnej usługi wliczyliśmy w cenę biletu duży bagaż. Pakunek, jaki możesz zabrać to aż 50 kg, nie musi być to jedna walizka, może być ich więcej, ale łączna waga nie powinna przekraczać tej wartości. Chcesz zabrać ze sobą więcej? Kolejne bagaże są już płatne, jednak jako nasz pasażer z góry masz zapewniony duży rabat.

Jaka jest cena za dziecko? Czy są jakieś zniżki dla młodzieży?

Podróżujesz z całą rodziną? Cieszymy się, że wybrałeś właśnie nasze busy do Anglii i nam zaufałeś. Dostaniesz od nas specjalny rodzinny rabat. Dzieci podróżują z nami taniej. Wyjątkowe rabaty mamy również dla młodzieży, szczególnie dla zorganizowanych grup i wycieczek. Z nami podróżujesz zawsze tanio i w komfortowych warunkach. Zależy nam na Twoim zadowoleniu. Podróżuj na trasie Polska Anglia z całą rodziną.