Busy z Anglii do Polski

Busy z Anglii do Polski na każdą okazję. Przewóz osób do Polski odbywa się w każdą sobotę. Weekend podróżuje się sprawniej, dzięki czemu podróż trwa krócej. Przyjeżdżamy pod Twój adres, pomagamy zapakować bagaże i informujemy o przebiegu trasy busów Anglia Polska. Przeprawiamy się promem, gdzie możesz pozwolić sobie na posiłek i zakupy. Podróżujemy maksymalnie w 9 osobowym składzie – bus jest przystosowany do przewozu osób i posiada WiFi, klimatyzację, prąd, oświetlenie, nawiewy, pasy bezpieczeństwa oraz telewizję DVD.

Busy do Polski cena

Oferujemy niewygórowane ceny busów z Anglii do Polski. Jesteśmy firmą z doświadczeniem w branży, flotą nowych busów i korzystną ofertą dla każdego. Kupując u nas bilet płacisz za kompleksową usługę, w której skład wchodzi przejazd od drzwi do drzwi, duży bagaż, dodatkowe udogodnienia i nasza troska. Zapewniamy tanie busy do Polski bo już od 70 funtów za przejazd, możesz zapłacić w dowolnej, wygodnej dla Ciebie walucie.
Bądź na bieżąco i sprawdzaj nasze promocje, z pewnością znajdziesz ofertę dla siebie.

Zadzwonimy do Ciebie przed przyjazdem

Od momentu rezerwacji jesteśmy w stałym kontakcie. Poinformujemy Cię o dokładnej godzinie przyjazdu. Nasz kierowca dodatkowo zadzwoni do Ciebie gdy będzie się zbliżał pod wyznaczony adres. W razie jakichkolwiek wątpliwości zawsze możesz do nas zadzwonić. Jesteśmy stale gotowi do udzielania informacji i odpowiedzi na pytania dotyczące przejazdu. Dbamy o gładki przepływ informacji i kontakt z pasażerami. Pozostańmy w kontakcie. 😉

Dlaczego warto podróżować z nami?

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży. Znamy potrzeby podróżujących i stworzyliśmy unikalną usługę, która jest w stanie zaspokoić potrzeby wszystkich naszych pasażerów. Zapewniamy wysoki komfort i bezpieczeństwo, a oprócz tego dodatkowe udogodnienia umilające podróż. W busie do Polski z nami nie zabraknie ci rozrywki i gorących napoi. W swoją pracę wkładamy zdobytą wiedzę i starania, to umożliwia nam zadbać o każdego indywidualnie.