busy z Polski do Anglii

Busy z Polski do Anglii

Mamy dla was świetną ofertę na busy z Polski do Anglii w wyjątkowo komfortowych warunkach. Proponujemy tanie przewozy osób do Anglii nowoczesnymi busami marki Mercedes, wyposażonymi w wiele udogodnień: klimatyzację, ogrzewanie, wygodne fotele z dużą ilością przestrzeni na nogi oraz przyjemne, nierażące oświetlenie przydatne przy czytaniu, dzięki którym podróż mija szybko i przyjemnie. Zarezerwuj przejazd z nami i ciesz się wyjątkową podróżą w przyjaznej atmosferze od drzwi domu bezpośrednio na miejsce. W celu rezerwacji przejazdu skorzystaj z szybkiej rezerwacji online lub skontaktuj się z nami telefonicznie. Pamiętaj, że możesz z nami podróżować sam, ale również z rodziną, przyjaciółmi, a nawet ludźmi z pracy. Z nami zawsze dojedziesz tam, gdzie potrzebujesz nawet całą grupą.

Rezerwuj Busy z Polski do Anglii

W trosce o Twój czas postanowiliśmy udostępnić możliwość szybkiego zarezerwowania biletu. Wypełniając formularz możesz w krótkim czasie zamówić przejazd dla siebie, przyjaciół i rodziny –  wystarczy tylko kilka najważniejszych informacji. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość wypełnienia formularza każdego dnia tygodnia i o każdej porze. Aby rezerwacja była kompletna należy potwierdzić ją w ciągu 12 godzin telefonicznie. Wypróbuj naszą szybką rezerwację online i zamów bilet na busy z Polski do Anglii.

rezerwacja busa z Polski do Anglii

Rezerwacja online

*

Zaczerpnij więcej świeżych informacji o busach do Anglii

Busy z Polski do Anglii trasy

Kursujemy kilka razy w tygodniu i przejeżdżamy przez wiele dużych i małych miast na terenie Polski i Anglii. Znamy dobrze trasę i po każdego pasażera dojeżdżamy bezpośrednio pod adres wskazany przy rezerwacji. Planujemy dokładnie podróż i trzymamy się wyznaczonej drogi. Robimy krótkie przystanki i jeden dłuższy na gorący posiłek. Swoją podróż zaczynamy od siedziby w Zamościu, stąd wyjeżdża bus, obiera kierunek względem pasażerów i jedzie przez Lublin, Warszawę, Rzeszów, Kraków i inne miasta. Z Francji do Anglii przedostajemy się promem i następnie jedziemy przez Londyn, Manchester i dalej.

Twoje bezpieczeństwo

Bezpieczne busy z Polski do Anglii na pokładzie mieszczą 7 pasażerów oraz dwóch kierowców. Wszystkie samochody są systematycznie serwisowane i kontrolowane. Zatrudniamy doświadczonych i kulturalnych kierowców, z wieloletnim doświadczeniem na trasach międzynarodowych, dlatego na pokładzie naszego busa do Anglii zawsze możesz czuć się bezpiecznie. Zadbają o Ciebie również pasy bezpieczeństwa zamontowane do wszystkich siedzeń. Twoje bagaże zostaną schowane w oddzielny luku bagażowym, co daje Ci pewność iż nie grożą im żadne uszkodzenia.

Niedościgniony komfort

Wygodne busy z Polski do Anglii wyposażone zostały w klimatyzację, DVD oraz dostęp do Internetu. Podczas przejazdu komfortowo rozsiądziesz się w rozkładanych fotelach, dodatkowo dzięki przestronnemu wnętrzu jakie mają nasze samochody twoje nogi odpoczną podczas podróży. Jesteśmy elastyczni, dlatego nie ważne czy podczas wyjazdu preferujesz sen, czytanie czy oglądanie filmów, nasze busy zawsze będziesz wspominać z uśmiechem na twarzy i chętnie wyruszać z nami w podróż ponownie. Twoje zadowolenie z naszego komfortu daje nam dużo satysfakcji i chęci do ulepszania naszych usług.

Oferta dla Ciebie

Nasze busy z Polski do Anglii to szybka, bezpieczna i komfortowa podróż prosto do celu. Zabieramy w podróż wszystkich zainteresowanych naszymi usługami. Przewozimy pasażerów na wakacje, krótki urlop, do pracy, na spotkania firmowe, do rodziny i znajomych, z nami każdy dojedzie tam gdzie potrzebuje. Zabieramy pojedyncze osoby, rodziny i zorganizowane grupy, jeśli jest potrzeba jesteśmy w stanie zabrać taką ekipę dwoma busami i dowieźć tam gdzie planują bez przesiadek i czekania. Duże grupy podróżujące z nami zawsze mogą liczyć na korzystne promocje.

Oferta dla firm

Świadczymy również obsługę zorganizowanych wyjazdów. Oferta na busy z Polski do Anglii dla firm i instytucji cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród wielu branży. Dlatego jeżeli organizujesz wyjazdy firmowe, kolonie, wycieczki grupowe, oraz imprezy integracyjne lub eventy – świetnie trafiłeś. Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy, zniżki dla dużych zorganizowanych grup oraz podróż w komfortowych warunkach i miłej atmosferze. Gwarantujemy również bezpieczeństwo oraz przejazd w systemie Door to Door, zawsze na miejsce i na czas.

Co mogę mieć w bagażu do Anglii

W podróż busem do Anglii oprócz swoich rzeczy osobistych: odzieży i kosmetyków, możesz zabrać wiele innych produktów na własny użytek. Musisz być jednak świadomy i trzymać się limitów narzuconych przez Wielką Brytanię na wyrobu tytoniowe i alkoholowe. Pakując swój bagaż do Anglii musisz zwrócić szczególną uwagę na to, aby wszystkie produkty były długoterminowe, a wędliny hermetycznie zapakowane. Spakuj śmiało wszystko czego potrzebujesz, masz do dyspozycji aż 50 kg bagażu, pamiętaj jednak, że większość produktów jest dostępna na miejscu.