ontakt busy do Anglii 24

Kontakt
BUSY DO ANGLII 24

tel. PL: +48 883 773 663
tel. GB: 00 44 7986 079 869

email: busanglia24@o2.pl

Dane teleadresowe:
Busy do Anglii 24
ul. Szczebrzeska 21 lok. 5
22-400 Zamość

Kontakt Busy do Anglii 24 – w  jakich sprawach się kontaktować?

 

Jesteśmy stale dostępni pod telefonem, ale również online oraz gotowi do odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące naszych usług busy do Anglii i Polski. Jednocześnie zachęcamy do dokładnego zapoznania się z naszą stroną, ponieważ znajduje się tu wile odpowiedzi na podstawowe pytania pasażerów. W zakładce PORADNIK O ANGLII dostarczamy stale nowych informacji dotyczących przejazdu, bagażu jak i również kraju.

Rezerwacja busa Polska Anglia

Ze względu na upodobania naszych klientów uruchomiliśmy aż dwa systemy rezerwacji. Pierwszą opcją jest tradycyjny kontakt telefoniczny. Drugi sposób to rezerwacja busa Polska Anglia online przez formularz na naszej stronie, który jest dostępny 24/7. Po wysłaniu do nas zgłoszenia trzeba je potwierdzić w ciągu 12 godzin. Oba rozwiązania zapewniają podróż w pełnej usłudze Door to Door, warunkiem jest podanie dokładnych adresów przy rezerwacji.

Informacje o przewozach Polska Anglia

Wiele informacji dotyczących naszych usług zamieściliśmy na naszej stronie, w związku z tym polecamy się z nią zapoznać. Jednocześnie potwierdzamy swoją dostępność i chęć odpowiedzi na wszystkie pytania na temat przewozu osób Polska Anglia, regulaminu i bagażu oraz jego zawartości. Jesteśmy chętni do współpracy i zapraszamy do kontaktu zarówno telefonicznego jak i online przez formularz lub bezpośrednio przez e-mail. Skontaktuj się z nami w każdej sprawie. 🙂

Problemy i reklamacje

Jesteśmy stale dostępni również gdy chodzi o kwestie problematyczne. W przypadku braku satysfakcji z naszych usług, ogólnego niezadowolenia lub pojawienia się problemu podczas rezerwacji lub przejazdu prosimy o niezwłoczny kontakt. Wszystkie zgłoszenia rozpatrujemy w jak najszybszym czasie i zgodnie z regulaminem. Wspólnie rozwiążemy problem i nadrobimy brak zadowolenia wynikły z różnych przyczyn. Naszym celem są usługi na najwyższym poziomie.