ontakt busy do Anglii 24

Kontakt
BUSY DO ANGLII 24

tel. PL: +48 883 773 663
tel. GB: 00 44 7986 079 869

email: busanglia24@o2.pl

Dane teleadresowe:
Busy do Anglii 24
ul. Szczebrzeska 21 lok. 5
22-400 Zamość

W jakich sprawach mogę się kontaktować?

 

Zawsze jesteśmy gotowi by Ci pomóc. Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z naszą stroną oraz kontaktu w każdej sytuacji. Zawsze służymy pomocą i jesteśmy stale gotowi do współpracy.

Rezerwacja busa

Decydując się na nasze busy Polska Anglia możesz skorzystać z dwóch form umożliwiających kontakt BUSY DO ANGLII 24. Wystarczy wypełnić formularz rezerwacji, który wymaga potwierdzenia w ciągu 12 godzin, lub zadzwonić bezpośrednio do nas. To takie proste i zajmie Ci tylko chwilę bez względu na to, którą formę kontaktu wybierzesz.

Pytania dotyczące przejazdu

Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i rozwiejemy wątpliwości. Zadzwoń do nas lub skontaktuj się online. Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną, znajdziesz tu rozwiązania wielu zagadnień i mnóstwo przydatnych informacji dotyczących przewozu osób do Anglii i Polski z BUSY DO ANGLII 24

Problemy i reklamacje

W przypadku braku satysfakcji z naszych usług, bądź trudności wynikłych podczas przejazdu prosimy o niezwłoczny kontakt. Wszystkie przypadki rozpatrujemy indywidualnie i zgodnie z regulaminem. Jesteśmy przekonani, że znajdziemy zadowalające wyjście z każdej sytuacji.