Przewóz osób do Anglii

Przewóz osób do Anglii na każdą okazję. Busy do Anglii 24 zabiorą Ciebie, Twoich znajomych, dzieci, dziadków, a nawet współpracowników na swój pokład. Wiemy jak odpowiedzialna i długa jest to podróż. Mamy za sobą miliony kilometrów na trasie Polska Anglia. Sprawdź jak niska jest cena busa do Anglii w naszej firmie i poznaj korzyści, które czekają Cię podczas podróży. Przewóz osób do Anglii to oferta door to door. Nie musisz się martwić o przesiadki, ponieważ zawieziemy Cię dokładnie tam gdzie chcesz.

Przewóz osób Polska Anglia – bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo jest dla nas bardzo ważne, stale o nie dbamy i ulepszamy. Jako przewóz osób do Anglii dysponujemy nowymi busami marki Mercedes serwisowanymi i kontrolowanymi systematycznie w autoryzowanych punktach. Nasze samochody posiadają wszystkie niezbędne dokumenty. Pracują u nas najlepsi, doświadczeni i wykwalifikowani kierowcy z pełną dokumentacją uprawniającą do przewozu osób i bagaży. Wszystkie siedzenia są zaopatrzone w pasy bezpieczeństwa, a busy mają wbudowane kontrolery prędkości dopuszczające możliwość poruszania się z szybkością do 130 km/h.

Przez jakie miasta w Polsce przejeżdżamy?

Busy do Anglii przejeżdżają przez wiele dużych i małych miast oraz miejscowości na terenie Polski. Trasa za każdym razem jest indywidualnie planowana i zależna od miejsc z których zabieramy pasażerów. Jesteśmy elastyczni i dopasowujemy się do potrzeb naszych klientów, dlatego wybierając się w podróż śmiało możesz rezerwować u nas bilet. Nasz przejazd zaczyna się z Zamościa i jedziemy przez kolejne miasta zabierając po drodze pasażerów. Najczęściej przejeżdżamy busem do Anglii przez: Lublin, Kraków, Warszawę, Wrocław, Rzeszów, Łódź, Poznań, Katowice i wiele innych miast.

Jak długo trwa podróż busem do Anglii?

Oferujemy szybkie i sprawne busy do Anglii. Podróż z nami jest wyjątkowo krótka, przykładową trasę Zamość – Londyn busem jesteśmy w stanie pokonać w ciągu 22 godzin, z krótkimi postojami oraz jednym dłuższym na gorący posiłek. Czas podróży warunkuje odległość trasy jaką musi pokonać pasażer, jeśli podróżuje w głąb Anglii to zawsze będzie ona dłuższa. W celu umilenia czasu zapewniamy wygodę oraz internet, radio, DVD i bibliotekę filmową do dyspozycji, każdy pasażer ma również indywidualne oświetlenie umożliwiające czytanie. Rozłóż się w dużym fotelu i odpocznij podczas jazdy.